Na Young Stars Festival nie będzie sceny! Ujawniamy kolejne tajemnice!

Young Stars Festival to pierwsze i jedyne tego typu wydarzenie w Polsce, dlatego atrakcje, które szykujemy na ten szczególny dzień muszą być również wyjątkowe.

 

18-stu młodych artystów, 8 godzin muzyki granej na żywo, kilka debiutów scenicznych i niezliczona ilość wrażeń. A to wszystko już za… 25 dni!

Plaża? Wakacje? Hawaje? Tak!

Po wielu rozmowach, konfrontacjach niezliczonych pomysłów podjęto decyzję o ZBUDOWANIU PLAŻY, która zastąpi scenę podczas festiwalu. Wszyscy z utęsknieniem czekają na tegoroczne wakacje, również zapracowani artyści. Dlatego organizatorzy wychodzą wszystkim naprzeciw, tworząc nowe, niesamowite miejsce w iście hawajskim stylu na festiwal młodych gwiazd!

Założenie jest takie by nawiązać do wakacyjnego klimatu, wprowadzając dużo słońca i energii, a wszystko będzie ozdobione piaskiem, palmami i uzupełnione tym, co kojarzy się z Hawajami.

Co więcej, motyw przewodni wydarzenia dotyczy nie tylko scenografi… ale również artystów! Dlatego organizatorzy mają nadzieję, że wspólnie z Wami uda się przenieść w ten wyjątkowy świat!

Bilety nadal dostępne!

Sprzedaż biletów ruszyła  1.02.2014 r. i na 35 dni przed największą młodzieżową imprezą w Polsce bilety DIAMOND zostały wyprzedane! Uczestnikom pozostają nadal do wyboru Bilety GOLDEN (129zł) oraz BE Young Star (66zł), które cieszą się równie dużym zainteresowaniem, jak wyprzedane bilety.  Bilety są nadal dostępne na stronie ebilet.pl (https://www.ebilet.pl/szukaj.php?t=o&oid=971) oraz w Salonach Empik.

Opublikowano