Anna Dereszowska nagrywa kolejną płytę!

Anna Dereszowska (Facebook / Fanpage)

Anna Dereszowska znana jest z licznych produkcji filmowych, często występuje w teatrze. Aktorka pojawiła się także w kilku serialach. Ale gra aktorska jak się okazuje nie jest jej jedyną umiejętnością. W 2011 roku zaistniała na scenie muzycznej jako wokalistka, wydała wówczas swoją debiutancką solową płytę „Już nie zapomnisz mnie”, składającą się z kompozycji Henryka Warsa w nowych aranżacjach. Dereszowska pojawiła się także w teledyskach takich zespołów jak De Mono i Buldog. Niektórzy pamiętają pewnie, że aktorka wystąpiła na festiwalu piosenki rosyjskiej w Zielonej Górze, gdzie oczarowała publiczność niesamowitym wykonaniem utworu „Aktrisa”.

Zapowiada się ciąg dalszy przygody z piosenką… Na dzień dzisiejszy wiadomo, że Anna Dereszowska wraz z zespołem Machina del Tango przygotowuje materiał na kolejną płytę. Nie będzie to pierwsze spotkanie wokalistki z tą grupą, bowiem w 2009 we współpracy z tymi właśnie muzykami nagrana została płyta „Tangomania”, na której jak sama nazwa wskazuje, królowały polskie tanga.

Obecnie aktorka planuje, że na najnowszym jej albumie ukażą się covery utworów filmowych, a w tym między innymi piosenki z takich hitowych produkcji jak „Vabank”, „GoldenEye” czy „Kabaret”.

Prawda, że brzmi obiecująco? ?

Opublikowano