Projektantka mody Joanna Przetakiewicz stworzyła kolekcję torebek!

Joanna Przetakiewicz (Facebook / Official Fanpage)

Damska torebka jest nieodłącznym elementem damskiego stroju? Uwielbiamy je oglądać i kolekcjonować, a choć szafa czasem pęka w szwach, na kolejną torebkę zazwyczaj znajdziemy miejsce. Dla wielbicielek damskich cacek dom mody „La Mania” przygotował specjalną niespodziankę. Marka swoją ofertę wzbogaca o zupełnie nową linię akcesoriów, w tym damskich torebek, stworzonych przez Joannę Przetakiewicz.

Po autorce torebkowych dzieł możemy spodziewać się wiele. Joanna Przetakiewicz jest znaną polską projektantką mody, właścicielką modowej marki i dyrektor kreatywną firmy „La Mania”. Jej prace zwykle spotykają się z wielkim uznaniem w świecie mody. Fani jej pomysłów już nie mogą doczekać się jej najnowszej kolekcji.

Najważniejszy bohater tej linii to damskie torebki. To, na czym mi najbardziej zależało, to żeby stworzyć pojemną torbę, w którą swobodnie możemy włożyć duży notatnik, iPada, komputer, czyli wszystkie te rzeczy, których używamy na co dzień. Chodziło też o to, żeby miała ona część, w którą chowamy rzeczy niezbędne non stop, czyli telefony, portfel, wizytówki – powiedziała agencji Newseria Lifestyle Joanna Przetakiewicz.

Marka „La Mania” stawia przede wszystkim na pomysł i jakość. Dlatego prace nad torebkami trwały ponad rok. Dzięki temu możemy spodziewać się produktów na najwyższym poziomie. Czy można będzie je porównywać ze znanymi światowymi markami? Niebawem będziemy miały okazję się przekonać…

Źródło: Newseria Lifestyle

Opublikowano