Jessica Mercedes chwali się, co zawdzięcza swojemu blogowi!

Jessica Mercedes (Facebook / Official Fanpage)

Jessica Mercedes, jedna ze znanych polskich blogerek modowych, czy inaczej mówiąc szafiarek ma klawe życie. Ubrania ma za darmo, kosmetyki również. Za podróże po całym świecie też nie płaci. Wszystkie te luksusy sponsorują firmy, które Jessica Mercedes reklamuje na swoim blogu czy profilu.

W wywiadzie dla magazynu „Grazia” blogerka opisuje całkiem dokładnie jak pięknie wygląda jej życie.

 – W Nowym Jorku mieszkałam w hotelach, ale dzięki współpracy z markami nie płaciłam za nie. Na całym świecie mam takie możliwości. Hotele mnie goszczą, linie lotnicze chcą, żebym z nimi latała. Na wyjazdy zagraniczne jestem zapraszana i nie płacę za nic!

 Wprawadzie Jessica nie wspomina, ile zarabia, ale po jej słowach można wywnioskować, że nie są to małe zarobki.

W internecie można naprawdę dobrze zarobić. Jeśli zakładam bluzę z sieciówki i podpisuję ją na Instagramie, jej sprzedaż natychmiast rośnie. Nic dziwnego, że dostaję za to pieniądze. Świat zmierza w dziwną, ale ciekawą stronę. Ludzie internetu nie są pompowani przez media tak jak celebryci. Wybierają ich inni ludzie. I to za Dawidem Kwiatkowskim biegają dzisiaj fanki, a nie za aktorami z „M jak Miłość”.

Oj tak, przyznacie sami, że celebryci mają naprawdę dobrze. Ktoś ma pomysł, jak zostać gwiazdą? Internet jest pojemny. Pomieści jeszcze kilka fajnych blogów. Co Wy na to?

 

Opublikowano