Julia Roberts rezygnuje z aktorstwa?

Julia Roberts (Facebook / Official Fanpage)

Julia Roberts zamierza wprowadzić zmiany w swoim życiu. Ta popularna amerykańska aktorka zapowiedziała, że zamierza się wycofać z kręcenia dużej ilości filmów, ponieważ zdecydowała się poświęcić więcej czasu i uwagi swojej rodzinie i w „pełnym wymiarze” zająć się dziećmi, które są ciągle w takim wieku, że troski matczynej ogromnie potrzebują.

Julia Roberts po raz pierwszy nominowana do Oscara w 1990 roku za rolę w „Stalowych magnoliach”, a następnie za „Pretty Woman”. Statuetkę jednak zdobyła za doskonałą rolę w filmie Erin Brockovich. Jest w czołówce najlepiej zarabiających aktorek Hollywood i zagrała w wielu świetnych produkcjach filmowych, między innymi w „Raporcie Pelikana”, „Teorii spisku”, „Sypiając z wrogiem”. Znamy ją również z komedii romantycznych, takich jak „Uciekająca Panna Młoda” czy „Notting Hill”. W 2013 roku zagrała obok Meryl Streep w ciekawej produkcji „Sierpień w hrabstwie Osage”, której reżyserem jest John Wells.

Wielbiciele aktorki jednak z niepokojem zadają sobie pytanie o jej kolejny film. Prawdopodobnie będą musieli na niego długo poczekać. Julia zamierza znacznie zwolnić tempo i  poświęcić się rodzinie.Postanowiła znacznie ograniczyć hollywoodzkie projekty.

Czy rzeczywiście Julia Roberts ograniczy się do zagrania w jednym tylko filmie rocznie? Jeśli tak się stanie, to w 2014 roku możemy liczyć jedynie na film „The Normal Heart”, którego premiera planowana jest na świecie na dzień 25 maja 2014.

Kiedy ujrzymy aktorkę na naszych ekranach? prawdopodobnie trzeba będzie trochę jeszcze poczekać…

 

Opublikowano