Karta dla mieszkańca Gminy Nadarzyn

Gmina Nadarzyn planuje wprowadzić kartę mieszkańca, która będzie upoważniała do licznych zniżek i ulg. W związku z  projektem „Karta dla mieszkańca Gminy Nadarzyn” Wójt Gminy ogłosił konkurs na nazwę karty oraz hasło promujące Nadarzyn.

Konkurs potrwa do końca kwietnia, a przystąpić do niego mogą osoby zameldowane bądź zatrudnione na terenie gminy, jak również uczęszczające do położonych na terenie gminy placówek oświatowych. Każdy uczestnik konkursu może zgłosić dowolną ilość propozycji nazw karty dla mieszkańców Gminy Nadarzyn i haseł promujących gminę. Dla zwycięzcy konkursu przewidziana została nagroda rzeczowa w postaci tabletu.

Zainteresowane osoby mogą zgłaszać swoje pomysły korzystając z Formularza zgłoszeniowego, który jest dostępny w kancelarii Urzędu Gminy. Dokument można także pobrać ze strony internetowej Urzędu www.nadarzyn.pl.

Prace oceniane będą nie tylko pod względem oryginalności nazwy lub hasła, ale pod uwagę brane będzie  również jej znaczenie oraz emocje i skojarzenia jakie wywołuje.

Opublikowano