„Marsz po zdrowie” w Radzyminie

Dnia 5 kwietnia 2014 roku w sobotę w Radzyminie odbył się „Marsz po zdrowie” zorganizowany przez  Stowarzyszenie „Radzymińskie Forum”. Jest to organizacja pożytku publicznego, która ma na celu tworzenie i wspieranie inicjatyw społecznych, między innymi w zakresie kultury, oświaty i wychowania, pomocy społecznej i sportu. Ponadto Stowarzyszenie jest twórcą wielu inicjatyw aktywizujących mieszkańców miasta i gminy Radzymin, promuje zdrowie i zdrowy styl życia.

W myśl stawianych przez Stowarzyszenie „Radzymińskie Forum” celów rozpoczyna się projekt „Marsz po zdrowie”, propagujący zdrowy styl życia i skierowany przede wszystkim do osób w wieku 50+. Organizatorzy zapewniają wszystkim uczestnikom kije oraz wsparcie profesjonalnego instruktora. Pierwszy wspólny spacer dla mieszkańców Radzymina odbędzie się w najbliższą sobotę (05.04.2014), a kolejne systematycznie raz w tygodniu i trwać będą do października.

Osoby zainteresowane udziałem w akcji mogą zapisywać się, korzystając z nr telefonu 608 507 598 lub adresu mailowego biuro@radzyminskieforum.pl

Opublikowano