Olimpia pokonana

KS Legionovia Legionowo wygrała na wyjeździe z Olimpią Zambrów. Jest to trzecie zwycięstwo w rundzie wiosennej klubu  z Legionowa.

Legionovia od początku pokazała, że przyjechała do Zambrowa po 3 punkty. Wymiana piłki między drużynami była bardzo aktywna. Zarówno z jednej, jak i drugiej strony, chęć zdobycia gola była ogromna. Świadczyć o tym mogą liczne akcje jakie oba kluby wyprowadzały raz po raz. Dopiero 3o. minuta dała prowadzenie Legionovii. Czerkas skutecznie wykorzystał rzut karny. 8 minut później ten sam zawodnik doprowadził do podniesienia wyniku na 2:0. Pierwsza połowa zakończyła się właśnie takim wynikiem.

W drugiej połowie, dopiero pod koniec spotkania, udało się totalnie pogrążyć rywali. Na listę strzelców wpisał się Pielak, który ustalił wynik meczu na 3:0

KS Legionovia Legionowo zajmuje obecnie 10 miejsce. Każda zdobycz punktowa przyczynia się do zmniejszenia strat punktowych i pozwala walczyć o utrzymanie w II Lidze.