Pierwsze urodziny magazynu Harper’s Bazaar!

Jeden z najbardziej ekskluzywnych magazynów o modzie Harper’s Bazaar Polska obchodził hucznie swoje pierwsze urodziny. Wielka gala odbyła się w warszawskim klubie Ufficio Primo, a gościło na niej wiele gwiazd muzyki i filmu oraz znanych ludzi ze świata mody: fotografowie, modelki, projektanci. Wśród zaproszonych osób była Joanna Przetakiewicz, Anja Rubik, Marcin Tyszka, Dawid Woliński, Magdalena Frąckowiak i wiele innych gwiazd polskiego show-biznesu.

Harper’s Bazaar powstał w 1867 roku i w chwili wejścia na rynek był pierwszym amerykańskim magazynem o tematyce modowej. Wydawcą miesięcznika jest Hearst Corporation, a pierwszą redaktor naczelną była Mary Louise Booth. W 1912 roku pismo przejął William Randolph Hearst, a jego konsorcjum jest wydawcą do chwili obecnej.

Polska edycja magazynu pojawia się na rynku regularnie od roku. W tym okresie pismo zyskało ponad 225 tysięcy wiernych czytelników, a średnia sprzedaż utrzymuje się na poziomie 37 tysięcy egzemplarzy.

Oprócz wszystkich bieżących wiadomości ze świata mody, na łamach miesięcznika pojawiają się artykuły lifestylowe dotyczące kultury, podróży i sztuki. Harper’s Bazaar zachęca również ciekawą grafiką, sesjami fotograficznymi z udziałem znanych polskich modelek i tekstami na wysokim poziomie stylistycznym.

Kto jeszcze nie widział magazynu, może teraz się skusi?

Opublikowano