Filmowcy z Bollywood w Warszawie

Salman Khan (facebook ./ Official Fanpage)

Od 11 do 28 kwietnia 2014 Warszawa stanie się tłem zaskakujących zwrotów akcji i niebywałych emocji. A to wszystko za sprawą zdjęć do filmu „Kick”. W najnowszej produkcji z udziałem bollywoodzkiej gwiazdy – Salmana Khana – jedną z głównych ról gra właśnie Warszawa.

Nasza stolica będzie miała świetną okazję do zaprezentowania się jako miasto warte uwagi filmowego rynku. Bollywoodzki „Kick” nie będzie pierwszą międzynarodową produkcją, w której ważną rolę gra Warszawa. Stolica pojawiała się już m.in. w oscarowym „Pianiście” oraz serialu „Szpiedzy”, realizowanym wspólnie przez TVP i BBC.

A o czym będzie film kręcony na warszawskich ulicach? „Kick” to historia trojga „ludzi z przeszłością”, których losy krzyżują się w stolicy europejskiego kraju – Warszawie. Shaina – piękna i inteligentna pani psychiatra, Devi alias Devil – niedojrzały emocjonalnie złodziej oraz ścigający go ambitny i przenikliwy Himanshu są bohaterami niespodziewanych wypadków, które nadadzą ich przeszłości nowego znaczenia. Pełen napięcia, widowiskowych scen akcji i pościgów rodem z kina amerykańskiego film zaskoczy wszystkich widzów, a przed wszystkim tych, którzy spodziewają się romansu w stylu Bollywood. Reżyserii i produkcji podjął się jeden z najbardziej znaczących ludzi indyjskiego przemysłu filmowego – Sajid Nadiadwala. Polską część produkcji realizuje Film Polska Productions.

Filmowcy planują kręcić zdjęcia m.in. na Moście Gdańskim, Moście Józefa Poniatowskiego, ul. Pięknej.

Będziecie tam?

 

Opublikowano