George Michael – nowy singiel “Going To A Town”

George Michael ogłasza nowy singiel “Going To A Town” z najnowszego albumu “Symphonica”!

Oficjalna premiera radiowa utworu odbyła się w Wielkiej Brytanii 7 kwietnia!

 “Going to A Town” jest drugim singlem promującym album “Symphonica”, który dotarł na sam szczyt brytyjskiej listy sprzedaży (w Polsce już drugi tydzień z rzędu utrzymuje się na 2. miejscu).

 
 
“Going to A Town” to utwór napisany i wyprodukowany przez Rufusa Wainwrighta. Piosenka po raz pierwszy pojawiła się na wydanym przez Wainwrighta w 2007 roku albumie “Release The Stars”. Utwór będący zwieńczeniem trasy Symphonica (2011-2012) został przez Georga odmieniony poprzez nadanie mu własnego, emocjonalnego tonu.

Jak w przypadku poprzedniego singla “Let Her Down Easy”, “Going to A Town” towarzyszyć będzie teledysk.

George Michael to postać nr 1 brytyjskiej fonografii od roku 1982, kiedy jako Wham! szturmem zdobył szczyty list przebojów. Od tego czasu George Michael zdołał wypracować sobie pozycję jednego z najbardziej szanowanych i cenionych wokalistów w Wielkiej Brytanii.
Zarówno kariera w Wham! jak 20-letnie dokonania solowe przyniosły wokaliście międzynarodowy sukces potwierdzony 80 milionami sprzedanych płyt. Od 20 lat Michael jest artystą, którego utwory najczęściej grane są w brytyjskich rozgłośniach.

Opublikowano