SYSTU powraca z nowym singlem! „WIĘCEJ MNIE” PREMIERA!

,Więcej mnie’’ to drugi singiel Systu wydany przez My Music. To piosenka o odzyskanej wewnętrznej wolności i radości płynącej z wolnego wyboru.

,,Od dziś więcej mnie / Od dziś wolę być / Idę, gdzie chcę / Od dziś mówię: Nie!’’ – mówią słowa tej piosenki.

 
Klip ,,Więcej mnie’’ został nakręcony przez Systu w warmińskich lasach. Dziewczyna w czerwonym kapturze idzie samotnie przez las. Ktoś ją obserwuje… Brzmi znajomo? Słusznie! Zakończenie tej historii jest inne od bajkowego pierwowzoru.

Muzyka Systu najczęściej określana jest jako synth pop lub new pop, ale to tylko nazwy szuflad. Trio gra po prostu swoje piosenki, które są połączeniem ciepłego, kobiecego wokalu oraz elektronicznych dźwięków granych często z wyraźnym tanecznym beatem i ogniem.

Dwóch gości założyło projekt SYSTU w Olsztynie. W necie poznali wokalistkę z Warszawy. Od grudnia 2010 działają razem. Występowali w największych polskich miastach, a także w Niemczech i Rosji. Grali okraszone wizualizacjami koncerty, które były m.in. transmitowane online oraz grane w radiu i tv. Nagrali własnym sumptem płytę ,,Pixel’s sea”. Teraz działają pod skrzydłami MyMusic Group. Elektronika, minimal, emocje – oto słowa klucze… no i piosenki, bo SYSTU gra po prostu swoje piosenki.

Trio łączące elektroniczne beaty z klimatycznym wokalem Katarzyny Andruszko, zagra na początek w Olsztynie (7 marca), a zakończy trasę we Włocławku (31 maja). W ramach trasy koncertowej, która rozpoczęła się 7 marca w Olsztynie, Systu odwiedzi też m.in. Warszawę, Wrocław, Poznań, Trójmiasto, czy Toruń. Zakończenie trasy przewidziane jest na 29 maja w Łodzi.

Opublikowano