Tatiana Okupnik zamierza chronić swoje życie prywatne!

Tatiana Okupnik (Facebook / Official Fanpage)

Tatiana Okupnik zapowiedziała, że nie będzie zdradzać szczegółów z jej życia. Właśnie wydała najnowszą i zresztą bardzo osobistą płytę „Blizna”. To właśnie na nią chce zwrócić uwagę mediów. A szczegółów dotyczących jej małżeństwa będzie chronić przed prasą.

Nowa płyta Tatiany Okupnik zatytułowana „Blizna” to muzyczne zakończenie pewnego etapu w życiu wokalistki. Rozpoczyna się właśnie promocja jej płyty. Jurorka „X-Factora” zdaje sobie sprawę, że w trakcie mogą zdarzyć się sytuacje, na które nie będzie miała wpływu. Ale jednocześnie piosenkarka jasno podkreśla, że nie zamierza promować się poprzez bywanie na bankietach i czerwonych dywanach. Nie interesują ją także sesje w kolorowych magazynach i zdradzanie szczegółów z prywatnego życia.

 – Nie będę udzielała wywiadów razem z mężem, nie będę publikowała zdjęć na łamach prasy. Mówię o takich sesjach, bo oczywiście, jeżeli ktoś nam pstryknie, to nie będę się chowała, bo nie wstydzę się tego mężczyzny. W końcu z jakichś powodów z nim jestem, ale tutaj się nic nie zmieniło. Bo życie prywatne cały czas będę chroniła – zapowiedziała agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Tatiana Okupnik, wokalistka.

Okupnik uważa, że dzisiejsza prasa kolorowa zajmuje się wyłącznie szukaniem sensacji, w których nie ma miejsca dla człowieka. A to jest bezlitosne i może zrujnować komuś życie. Jednak wokalistka zdradza, że zdarza jej się czytać plotki na swój temat, ale podchodzi do nich z dystansem.

Źródło: Newseria Lifestyle

Opublikowano