Muzyczna wizytówka: Boys

Formacja z Marcinem Millerem na czele powstała w 1991 roku. Co ciekawe na początku skład zespołu tworzyli także: Robert Sasinowski (Skaner) oraz Bogdan Kukier (Maxel). Dzisiaj ze starej ekipy, pozostał tylko Marcin. Na przestrzeni lat grupa udowodniła, że nie jest tylko chwilowym muzycznym epizodem. Świadczyć o tym może: pięć platynowych płyt i dwa złote krążki, które zespół ma na swoim koncie.

Marcin Miller po skończeniu technikum, nie mógł znaleźć pracy. Postanowił więc w 1991 roku założyć zespół. Od razu formacja wydała pierwszą kastę, z której pochodzi m.in przebój „Wolność. Od tego momentu muzyczne życie grupy się odmieniło. W 1996 roku nagrali płytę pt. „Łobuz i drań”. Na niej znalazły się takie hity jak: „To nie USA” oraz „Łobuz”. Rok później ukazała się kolejna produkcja „O.K”, z której pochodzi hit wszech czasów –  „Jesteś szalona”. Boys nie stroni także od duetów na scenie. Doskonałym przykładem może być piosenka wykonana razem z zespołem Classic – „Wszystko jest w nas”, czy utwór z Ewą Bastą – „Malyna”. Grupa jest jedną z najbardziej rozchwytywanych na rynku disco polo. Dzięki nowością, które prezentują swoim sympatykom ich muzyczny elektorat nie ucierpiał na przestrzeni lat. Ostatnia płyta Boysów – „Gity Hity”,  to ukłon w stronę starszych słuchaczy. W nowych aranżacjach zespół przedstawia przeboje sprzed lat.

Marcin Miller zasiada także w jury programu Disco Star. Posiada tzw. „złoty głos”, który decyduje w kontrowersyjnych kwestiach.

fot. greenstar.pl

Opublikowano