JULA wraca po sporej przerwie z nowym utworem „Przed Siebie”

Jula przekazuje to, co najważniejsze, aby iść ” Przed Siebie”, nie odpuszczać i walczyć o swoje marzenia.

JULA wraca po sporej przerwie z nowym utworem „Przed Siebie”, stworzonym specjalnie na Young Stars Festival.

 

 

 

 

„Przed siebie” jest utworem o beztrosce, o wielkiej sile, która w każdym z nas drzemie. To deklaracja ludzi, którzy kochają życie, pragną brać z niego szczęście całymi garściami.Choć każdy dzień jest niepewny, pędzimy po swoje marzenia, unosimy się ponad przeciętność, idziemy tylko za głosem serca. Siłę, którą mam w sobie dzisiaj przekazuje w utworze, by zarażać innych 🙂 mówi o swoim utworze Jula.

„Przed Siebie” zabrzmi na żywo pierwszy raz już 26 kwietnia w Hali ARENA w Poznaniu, do którego pozostało jedyne 14 dni!

Julita „Jula” Fabiszewska urodziła się w 1991 roku w Łomży. Młoda wokalistka zdobyła internetową sławę dzięki swoim amatorskim nagraniom. W ciągu kilku lat utwory autorstwa Juli osiągnęły 30 milionów wyświetleń w Internecie. Do zdobycia rzeszy wiernych fanów wystarczył jej zwykły mikrofon podłączony do komputera. Jula stała się najpopularniejszą polską wokalistką w serwisie YouTube zaraz obok Ewy Farnej i Sylwii Grzeszczak . W odróżnieniu od tych dwóch powszechnie znanych artystek, dwudziestojednoletnia wokalistka z Łomży osiągnęła sławę bez teledysku i bez wsparcia mediów.

Opublikowano