Puchar Wiosny 2014 – rajd na Białołęce

W dniu dzisiejszym odbył się Puchar Wiosny 2014. W rywalizacji Konkursowej Jazdy Samochodem wzięło udział 65 załóg.

Trasa rozmieszczona była na terenie Dzielnicy Białołęka. 12 prób na 4 odcinakach. 3 odcinki zlokalizowane były na zamkniętym obszarze Elektrociepłowni Żerań, jeden na terenie MartJack Extreme Events. Start i meta rajdu zlokalizowana był przy Ratuszu Białołęka.

W zawodach wzięła udział ekipa z Legionowa. Za kierownica Hondy Civic Zasiał Maciej Janczak. Jego pilotem był Adam Krupa.

Honda Civic z numerem 19 - Maciej Janczak/Adam Krupa - fot. Bartłomiej Bator
Honda Civic z numerem 19 – Maciej Janczak/Adam Krupa – fot. Bartłomiej Bator

Zawody nie należały do najłatwiejszych, świadczyć o tym może fakt, iż 9 załóg w ogóle nie ukończyło rywalizacji.

W Klasyfikacji Generalne zwyciężyła załoga z numerem 62 – Maciej Stolarski, Jakub Wasilczuk – jadący Subaru Imprezą. Załoga z Legionowa zajęła 25. miejsce. W swojej klasie uplasowali się na drugiej pozycji.