Aktor Leszek Lichota otworzył klub „Wkręt”! Nowe imprezowe miejsce w Warszawie?!?

Leszek Lichota (Facebook / Official fanpage)

Klub „Wkręt”, którego właścicielem jest popularny aktor Leszek Lichota, znany min. z takich seriali, jak „Prawo Agaty” czy „Na wspólnej”, mieści się w Warszawie przy ulicy Chełmskiej i przyciąga coraz większe grono wielbicieli. Lokal znajduje się w kompleksie Wytwórni Filmów Fabularnych i Dokumentalnych, a klimatem swoim przypomina kultowy „SPATiF”, co w szczególny sposób wzbudza zainteresowanie wielu artystów.

W ofercie klubu znaleźć można ciekawe wydarzenia, koncerty, spektakle, wernisaże oraz inne atrakcje. Atmosfera „Wkrętu” w założeniu właściciela, Leszka Lichoty, ma być przyjazna, swobodna i zachęcająca do poszukiwania swoistych wrażeń muzycznych czy teatralnych.

– (…) Ja chcę, żeby ten klub był bardzo eklektyczny, żeby się różne formy, różne style i gatunki tam mieszały, spotykały. Żeby każdy, kto ma jakiś pomysł oraz chęć skonfrontowania go z publicznością, mógł tam wystąpić. Na razie się to udaje i mam nadzieję, że będzie się udawało dalej – powiedział Leszek Lichota agencji Newseria Lifestyle.

klub_Wkret

 W niedzielny wieczór 13 kwietnia odbył się recital Niny Malinowskiej. W kwietniu 2014 w klubie ruszył nowy projekt Flapart Live Act, stworzony przez artystów poszukujących nowatorskich sposobów przedstawiania sztuki. Pierwsza odsłona miała miejsce 11 kwietnia 2014: do tekstów krakowskiego poety Macieja Piotra Prusa i muzyki Włodzimierza Kinior Kiniorskiego zaśpiewała Sylwia Nadgrodkiewicz.

Co jeszcze w ofercie „Wkrętu”? Warto śledzić i osobiście się przekonać, czy miejsce godne jest większej uwagi…

 

Źródło: Newseria Lifestyle

Opublikowano