Weronika Książkiewicz muzą najnowszej kolekcji Tomasza Olejniczaka!

Weronika Książkiewicz (Facebook / Officvial Fanpage Tomaotomo)

Tomasz Olejniczak to młody projektant, który podbił polski rynek mody z niesamowitym impetem. Kreator właśnie zaprezentował swój pierwszy pokaz firmowany własnym nazwiskiem. Kolekcja nosi nazwę „Veronique”, a muzą dla artysty była znana aktorka Weronika Książkiewicz, jego wieloletnia przyjaciółka.

Tomasz Olejniczak, twórca marki TOMAOTOMO tworzy piękne i wyjątkowe kolekcje, które mają za zadanie podkreślać kobiecą indywidualność i tajemniczość.

W jego najnowszej kolekcji szczególną uwagę przyciągają delikatne, lekkie sukienki, koszule i spodnie z kantem. Kreacje stworzone zostały z myślą o kobietach zdecydowanych, pewnych siebie, zmysłowych i tajemniczych. Projektant wykorzystał gipiury, koronki i skóry, które w swoisty sposób połączył z fakturami i nietypowymi zestawieniami. Artysta nakłada na siebie tkaniny o podobnych odcieniach, dzięki czemu udaje mu się uzyskać zaskakujący efekt monochromatycznego wzoru. W kolekcji przeważają takie barwy, jak biel, pudrowy róż, ecru, błękit, które ocieplają maliny i czerwień.

Weronika Książkiewicz ma wielkie uznanie dla kreacji Tomasza Olejniczaka, chętnie pojawia się w nich podczas różnych wydarzeń z udziałem gwiazd. W 2012 roku jako modelka prezentowała projekty artysty podczas Fashion Week w Łodzi.

Opublikowano