WIELKANOC 2014: gwiazdy projektują pisanki na aukcję dla chorych dzieci

Czekoladowe Jajo na aukcję (Facebook / Official Fanpage Agnieszka Cegielska)

Pierwsza Dama – Anna Komorowska, Małgorzata Ostrowska, Joanna Przetakiewicz, Maja Popielarska, Agnieszka Szulim, Damian Aleksander i Agnieszka Cegielska, to osoby, które wzięły udział w przedświątecznej akcji charytatywnej „Mistrzowskie Talenty w służbie dzieciom. Moc czekoladowej pisanki!”. Wielkanocne dzieła sztuki zaprojektowane przez gwiazdy, a wykonane przez mistrzów cukiernictwa już trafiły na licytację. Dochód ze sprzedaży czekoladowych jaj zostanie przeznaczony na pomoc dzieciom z Fundacji „Mają przyszłość”.

Jak się okazuje osoby zaangażowane w ten projekt już wcześniej miały przemyślany wzór, który zamierzają zaprezentować na czekoladowym jajku wielkanocnym. Otwarcie pochwaliła się tym Agnieszka Cegielska.

Święta wielkanocne to zawsze wiosna, zieleń, takie niezwykłe kolory, tulipany. Pomyślałam sobie, że ta pisanka będzie taka polska, tradycyjna, wiosenna. Myśląc o tej pisance, wracałam myślami do domu, do tych najpiękniejszych chwil spędzanych w czasie świąt wielkanocnych. Chciałam, żeby ona była po prostu bardzo optymistyczna – powiedziała agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Agnieszka Cegielska, prezenterka telewizyjna.

Kolekcję licytowanych pisanek można obejrzeć w Domu Handlowym VITKAC przy ul. Brackiej w Warszawie. Aukcja kończy się w Wielki Piątek.

Opublikowano