Pogrom w Krakowie

Dzisiejsze spotkanie na stadionie Hutnika Kraków, to kontynuacja dobrej passy klubu z Legionowa. Mecz zakończył się wynikiem 3:0. Garbarnia nie miała dziś najmniejszych szans na zwycięstwo.

Od pierwszej minuty „Novia” zdominowała to, co działo się na placu gry.  Liczne akcje, celne podania i szybkie kontry dawały się we znaki zawodnikom z Krakowa. Ci nie potrafili jednak odpowiedzieć na zaczepna grę naszych zawodników. Ostatnia minuta pierwszej połowy przyniosła otwarcie wyniku. Dawid Ryndak pięknym strzałem pokonał bramkarza gospodarzy.  Do szatni schodziliśmy z przewaga jednego gola.

Radość po zdobytej bramce
Radość po zdobytej bramce – fot. Bartłomiej Bator

Druga połowa była odzwierciedleniem pierwszej. Garbarnia nie była w stanie dotrzymać kroku Legionovii, która coraz częściej dochodziła do sytuacji strzeleckich. W 72. minucie pięknym strzałem z rzutu wolnego popisał się Tomczyk. Wynik został podniesiony na 2:0.

Na kolejnego gola nie musieliśmy długo czekać. Trzy minuty później wynik meczu ustalił Maciej Goliński. W tym meczu bezrobotny był bramkarz”Novi”, Garbarnia oddala na jego bramkę zaledwie 3 strzały w całym meczu. 3:0 to pogrom, rewelacyjna wygrana, udany rewanż za jesienne spotkanie i 3 pkt. do łącznej klasyfikacji.

Po tej wygranej Legionovia zajmuje bardzo wysokie 4 miejsce. Nie wszystkie zespoły rozegrały jeszcze swoje spotkania w tej kolejce, ale nikt nie będzie miął nic przeciwko, jeżelei tak apozycja pozostanie utrzymana na koniec tej kolejki.