Świt remisuje u siebie

W dniu dzisiejszym Świt Nowy Dwór Mazowiecki podejmował Limanovie Limanowa. Spotkanie rozgrywane w Nowym Dworze Mazowieckim zakończyło się remisem 3:3. Świt mimo remisu nie może zaliczyć spotkania do udanych.

Pierwsza połowa była grą akcja za akcję. Raz Limanovia, raz Świt atakowały przeciwnika.  Pierwszy prowadzenie objął Świt. Gola w 28. minucie, po wspaniałej akcji, zdobył Damian Szuprytowski. Jeszcze w pierwszej połowie Limanovia zdołała wyrównać. Do szatni zawodnicy schodzili remisując 1:1.

Cztery minuty po wznowieniu spotkania Świt znowu był na prowadzeniu. Tym razem za sprawą Przemysława Szabata, który wykorzystał dobre dośrodkowanie z rzutu rożnego i główka wbił piłkę do bramki. Siedem minut później znów był remis. Limanovia zdołała wyrównać, a wynik nadal był otwarty. 86. minuta przyniosła Świtowi kolejnego gola. Kolejny raz na listę strzelców wpisał się Przemysław Szabat.

Gdy wydawało się, że Świt dowiezie wygraną do końca, w 89. minucie Limanovia znów zremisowała.

Wynik meczu to 3:3. Świt dopisał do swojego konta 1 pkt. Zajmuje jednak ostatnią pozycje w tabeli.