Edyta Górniak założyła welon! Czy to oznacza ślub?

Edyta Górniak (Facebook / Official Fanpage)

Czy Edyta Górniak bierze ślub? Pytanie nie jest nieuzasadnione. Gwiazda umieściła na swoim profilu na Instagramie zdjęcie w welonie z podpisem „Happy”. Ten fakt nie przeszedł oczywiście niezauważony. Czyżby piosenkarka robiła przymiarki do zamążpójścia?

Edyta Górniak nie przeczy, że jej związek z Piotrem Schrammem kwitnie, ale do ślubu na razie się nie wybiera. Gwiazda komentuje, że welon założyła jedynie dla zabawy i nie kryje się za tym żadna rewelacja. Ale też póki co gwiazda nie wyjaśniła okoliczności tej, co najmniej, dwuznacznej sytuacji.

W tym tygodniu wyjaśni się, dlaczego miałam ten welon. To takie totalne szaleństwo i wygłupy. Zdradzę jedynie, że welon mogę ubrać tylko dla zabawy, nie na serio –powiedziała agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Edyta Górniak.

Plotki o rozpadzie związku Edyty Górniak z Piotrem Schrammem zostały niedawno zdementowane przez samą wokalistkę. Być może teraz przed parą kolejny krok – legalizacja ich związku! Na rozwikłanie tej zagadki musimy poczekać kilka dni! Fani nie mogą się doczekać!

Źródło: Newseria Lifestyle

Opublikowano