Ewa Chodakowska wciąga męża w fitness! Razem nagrają film z ćwiczeniami dla par!

Ewa Chodakowska (Facebook / Official Fanpage)

Ewa Chodakowska to prawdopodobnie obecnie najpopularniejsza instruktorka fitness i propagatorka zdrowego stylu życia. Wciąż wprowadza nowe pomysły, programy, i co więcej nie zamierza poprzestać. Teraz w filozofię fitness angażuje swojego męża.

Trenerka fitness zapowiedziała właśnie, że zaczyna pracę nad kolejną książką. Jakby tego było mało nagrywa płytę, jakiej w Polsce nikt nie widział. Chodakowska wraz z mężem planują nagrać wideo, na którym wspólnie będą prowadzić fitness dla par.

Przed nami kolejna publikacja – płyta z treningiem dla par. Planujemy z moim mężem nagrać coś, czego jeszcze na polskim rynku nie było, a co na pewno sprawdzi się, bo my sami lubimy przeżywać tę aktywność fizyczną wspólnie i wymieniać się fajnym nastrojem i fajną energią. Endorfiny buzują, budzi się taka fajna relacja między kobietą a mężczyzną wtedy, kiedy razem ćwiczą – opowiada Ewa Chodakowska agencji Newseria Lifestyle.

Efekty tej pracy zobaczymy w przyszłym roku.

A do tego czasu Ewa Chodakowska nie zamierza próżnować. Teraz wybiera się na sportowe tournée. Odwiedzi największe miasta Polski. Weźmie udział w otwarciu klubu fitness. Wszędzie tam oczywiście będzie krzewić swoją zdrową filozofię fitnessu.

Źródło: Newseria Lifestyle

Opublikowano