Dwie minuty zadecydowały o wszystkim

MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki przegrał wyjazdowe spotkanie z motorem Lublin. Mecz zakończył się wynikiem 2:0.

Drużyna z Nowego Dworu chyba nie zamierza opuszczać ostatniego miejsca w tabeli. Dzisiejsze spotkanie mimo, iż miało być rewanżem za jesienną porażkę, okazało się kolejną tragedią. Tym razem o wyniku spotkania zadecydowały dwie minuty.

Jako pierwszy swojej szansy nie wykorzystał Motor. Już w 21 minucie zawodnicy z Lublina mogli prowadzić, ale nie byli w stanie wykorzystać liczebnej przewagi w ataku. w 37. i 46. minucie Świt dwukrotnie może mówić o ogromnym pechu. W pierwszej sytuacji zalicza trafienie w słupek,  w drugiej w poprzeczkę.

W drugiej połowie Świt miał jeszcze jedną sytuację, w której mógł zdobyć gola. W 67. minucie świetnie interweniował bramkarz gospodarzy. W 78. minucie rozpoczyna się porażka zespołu z Nowego Dworu. Bramkarza Świtu pokonuje Damian Kędzior. Żeby tego było mało dwie minuty później ten sam zawodnik ustala wynik meczu na 2:0.

Świt wraca do Nowego Dworu pokonany, bez punktów, zajmując cały czas ostatnie miejsce w tabeli.