Miss Polonia mówi NIE operacjom plastycznym! Ona może sobie na to pozwolić!

Paulina Krupińska (Facebook)
Paulina Krupińska, Miss Polonia z 2012 roku w radykalny sposób wypowiada się na temat chirurgicznego poprawiania urody. Przeciwstawia się także ingerencji Photoshopa w zdjęcia. Najpiękniejsza Polka stawia na naturalność. Dlatego też jej ostatnia sesja zdjęciowa, promująca luksusowy butik, została opublikowana bez dodatkowej obróbki graficznej.

– Tutaj nie było co poprawiać. To, jak wyglądam, państwo widzą – stanęłam, zdjęcie zrobiło się samo i zostało pokazane światu. Nie uczestniczyłam w postprodukcji tych zdjęć, ale wydaje mi się, że kiedy oglądałam podczas sesji te zdjęcia, wyglądały one tak samo, jak te, które zostały potem puszczone w obieg – powiedziała Paulina Krupińska, Miss Polonia 2012 agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.
Modelka uważa, że retuszowanie zdjęć to zwykłe oszustwo, które często naciąga rzeczywistość. Oczywiście uzasadnień tego jest wiele. Na poprawki liczą zwykle celebryci niezadowoleni ze swojego wyglądu. A z kolei graficy ingerencją Photoshopa nadrabiają niedoskonałości, do jakich dopuścili się fotografowie. Wszystko po to, żeby bohaterowie zdjęć wyglądali ładnie. Czasami nawet za ładnie.
Paulinie Krupińskiej zazdrościmy urody. Oczywiście Miss Polonia jak nikt inny może sobie pozwolić na taką urodową brawurę! Ale nie wszystkim Matka Natura byłą przychylna…
Paulina Krupińska koronę Miss Polonii nosi od 2012. To rekordowo długi czas. Przypominamy, że ostatni konkurs na najpiękniejszą Polkę został odwołany z powodu afery z menadżerką gwiazd i dyrektor generalną Miss Polonia Małgorzatą Herde.
Źródło: Newseria Lifestyle
Opublikowano