Wielki powrót Krzysztofa Antkowiaka! Nagrywa płytę z Simplefields!

Krzysztof Antkowiak (Facebook / Fanpage)

Pamiętacie Krzysztofa Antkowiaka i jego wielki przebój lat 80. „Zakazany owoc”? Wokalista i autor tekstów przygotowuje kolejną płytę. Tym razem jednak nie wystąpi sam. Krążek powstaje z udziałem zespołu Simplefields. Premiera ma odbyć się w maju lub czerwcu 2014. 

Simplefields to zespół, który powstał w grudniu 2011 roku. W jego skład wchodzi Antkowiak oraz Dex, czyli Marcin Domurat – producent, tekściarz i jednocześnie gitarzysta. Nowa płyta formacji ma być różnorodna i trafiać do rzeszy fanów.

– Poruszamy się między rockiem, jazzem, soulem, funkiem i swingiem. Nasza płyta jest bardzo eklektyczna. Są na niej wszystkie rzeczy, które mnie kręcą w muzyce – czarne brzmienia, rock z lat 70., jazz i dobry pop, którego już prawie w ogóle nie ma. Album jest zmasterowany i czeka na wydanie. Czekamy na decyzję wytwórni w kraju i za granicą. Krążek ukaże więc najpóźniej w czerwcu – powiedział agencji Newseria Lifestyle, Krzysztof Antkowiak.

Muzycy zagrali już swoje pierwsze koncerty. Jesteście ciekawi jak brzmią i w którą stronę po latach poszedł Krzysztof Antkowiak?


Źródło: Newseria Lifestyle

Opublikowano