Dawid Podsiadło wielkim wygranym XX. Jubileuszowej Gali Fryderyk 2014

Fot.: Wikipedia

Dawid Podsiało został bezsprzecznie największym triumfatorem tegorocznego rozdania nagród Akademii Fonograficznej podczas XX. Jubileuszowej Gali Fryderyk 2014. To właśnie on zdobył w kategorii muzyka rozrywkowa wszystkie cztery statuetki: Artysta Roku, Album Roku, Utwór Roku oraz Debiut Roku.

Ku ogromnej radości fanów Dawida, wokalista zdeklasował rywali i triumfował podczas tegorocznej gali. Nie próbował nawet ukrywać swojej radości.

 – Zawsze staram się być szczery i nie udawać, że śledzę galę Fryderyków od lat czy uważam to za najważniejszą nagrodę. Dopiero teraz poznaję jej ogrom i jej znaczenie. Kiedy był puszczony film pokazujący laureatów i historyczne dla naszego rynku muzycznego w rozrywce momenty, jak wyjście Artura Rojka z gumą do żucia albo chyba wyplucie gumy przez Titusa czy słowa Agnieszki Chylińskiej, czy Roguca, wtedy poczułem – ja pierdzielę – jeżeli dostaniemy taką nagrodę to też będę częścią tej historii. I to jest obłęd – powiedział Dawid Podsiadło agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Na scenie Sali Kongresowej podczas gali wystąpili m.in. Dawid Podsiadło, Anna Maria Jopek, Tomasz Makowiecki, Tomasz Stańko i Grzegorz Turnau. Rola prowadzących imprezę przypadła Tokmowi Kammelowi i Kayah. Głosem gali był Piotr Metz.

Portal Hobby.pl gorąco gratuluje i trzyma kciuki za więcej!

 

Źródło: Newseria Lifestyle

Opublikowano