Michał Piróg: Nie straciłem chłopaka przez książkę. Jestem singlem od roku!

Michał Piróg (Facebook / Official Fanpage)

Michał Piróg jest postacią dość kolorową i kontrowersyjną w polskich mediach. Nie mniej zaskakująca a nawet momentami skandaliczna może wydawać się jego książka „Chcę żyć”. W swojej autobiografii wyznaje wiele ważnych i osobistych momentów z jego życia. Prasa pisze nawet o tym, że książka stała się powodem rozstania autora z jego życiowym partnerem.

Choreograf nie zamierza w tej sprawie milczeć. Jest zbulwersowany takimi plotkami.

Nie straciłem chłopaka przez książkę. Artykuł, w którym dziennikarze informują o tym, że rzekomo chłopak mnie zostawił ze względu na książkę, jest zbudowany z dziesięciu zdań, a wśród nich doliczyłem się 16 kłamstw. On w ogóle nie jest logiczny, jest tak absurdalny, że aż zabawny. Ale nie zabronię komuś fantazjowania. Fantazja jest dana nam po to, żebyśmy ją uprawiali od dziecka. Gorzej, jak za nią bierzemy pieniądze, mówiąc, że to jest prawda. Ale to już pozostawiam sumieniu osób piszących – powiedział agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Michał Piróg.

Tancerz tłumaczy, że jego związek ze stylistą Andrzejem Sobolewskim rozpadł się rok temu, a autobiografia ukazała się na rynku zaledwie miesiąc temu.

Na szczęście nie miałem tak głupiego związku, żeby decyzja o wydaniu książki wpłynęła na to, że musimy się rozstać. Po drugie tam jest bzdura: książka wyszła w marcu, a ja od roku jestem singlem – powiedział tancerz.

Warto dodać, że w swojej książce Michał Piróg opisuje swoje związki, ale też zdradza kilka medialnych tajemnic m.in. ujawnia homoseksualizm znanych osób. Tymi ostatnimi rewelacjami naraził się już w środowisku. Ale jak sam przyznaje, liczy się z konsekwencjami.

Przeczytacie?

Źródło: Newseria Lifestyle

Opublikowano