Marta Grycan porównuje swoją rodzinę do Kardashianów!

Marta Grycan (Facebook / Official Fanpage)

Grycanowie kontra Kardashianowie. Jak się okazuje zbieżność tych dwóch kontrowersyjnych rodzin wcale nie jest przypadkowa. Marta Grycan widzi wiele podobieństw. Sprawdźcie w czym są podobni!

Zacznijmy od amerykańskiej rodziny Kardashianów. Na tyle kontrowersyjna familia, że otrzymała swój własny reality-show w Stanach Zjednoczonych. Śledząc ich losy Marta Grycan przyznała się, że widzi wiele podobieństw pomiędzy swoimi bliskimi a rodziną Kardashianów. Zwraca szczególną uwagę na zbieżny styl ubierania czy podejścia do życia.

Widzę dużo podobieństw między nami. Wszystkie kochamy się przebierać. Stawiamy na rodzinność, tak samo jak rodzina Kardashianów. U nas jest głośno, jest gwarno, robimy wszystko razem, jesteśmy chyba takim zaprzeczeniem tego, co dzisiaj jest właśnie w modzie. Żeby mieć jedno dziecko, albo najpierw robić karierę – powiedziała agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Marta Grycan.

Rodzina Grycanów słynie z uwielbienia do luksusowych przedmiotów i ubrań. Nie kryją tego ani sama Pani Grycan ani jej córki. Ale jeśli już o garderobie mowa, to trzeba dodać, że Marta Grycan za pełnię modowego szaleństwa uważa miksowanie ubrań – zarówno tych uszytych samodzielnie, jak i kupionych w sieciówkach czy od wielkich projektantów. Cenna umiejętność, przyznacie sami!

Tym samym Marta Grycan podobieństw z Karadshianami widzi wiele. Ciekawe, czy to samo powiedzieliby przedstawiciele rodziny Kardashianów?

Źródło: Newseria Lifestyle

Opublikowano