Pierwsza porażka w rundzie

W dni dzisiejszym KS Legionovia Legionowo przegrała wyjazdowe spotkanie z Siarką Tarnobrzeg.

Pierwsza porażka klubu z Legionowa w rozgrywkach rundy jesiennej okazała się bardzo wysoka. Mecz zakończył się wynikiem 4:1.

Legionovia wyszła na mecz Bardzo zmotywowana. W rundzie wiosennej jeszcze przecież nie przegrała. W składzie „Novi” wystąili dzisiaj: Matracki, Goliński, Lendzion (k), Dankowski, Pielak (88′ Maciejewski), Ryndak, Broniszewski( 46′ Stańczyk) , Romanchuk, Janusiński (46′ Czerkas), Calderon Vallejo, Wolski (59′ Tlaga).

Siarka po ostatnie porażce ze Zniczem Pruszków, też była mocno nastawiona na zwycięstwo. Jest w ścisłej czołówce II ligi. Gospodarze wystawili skład: Pogorzelec, Nadolski, Baran, Makowski,Persona (79′ Sulkowski), Chrabąszcz, Tunkiewicz (66′ Popiela), Figiel, Koczon, Buras (60′ Wróbel), Truszkowski (k).

Już w pierwszej minucie gospodarze wyszli na prowadzenie. Najpierw w 32. minucie bramkarza Legionovii pokonuje Figiel, później rzut karny na gola zamienia Truszkowski. W drugiej połowie nie było lepiej, choć w 54. minucie zawodnicy z Legionowa byli bardzo blisko zdobycia gola. Piłka jednak trafiła w bramkarza. prawie 20 minut później udało się jednak zdobyć gola. Szanse na remis były więc coraz większe.

Niestety minutę później Siarka prowadziła już 3:1. Jakby tego było mało, w 83. minucie wynik meczu na 4:1 ustalił Wróbel.

Miejmy nadzieję, że ta pierwsza porażka to tylko wypadek przy pracy. Na chwilę obecną utrzymujemy 6 miejsce, ale pamiętajmy, że kolejka jeszcze się nie skończyła i musimy teraz czekać na wyniki pozostałych spotkań.