Muzyczna wizytówka: Night Lovers

NIGHT LOVERS to obecnie jedna z najgorętszych, najbardziej szokujących i często komentowanych formacji disco polo. Wszystko to za sprawą tego, że chłopaki (Marcin i Kamil) nie ukrywają w swoich piosenkach inspiracji klasyką – tej ze złotych lat disco – polo – zlat 90-ych. Ale też fajnie sprawdzają się w aranżacjach nowoczesnych, żeby nie powiedzieć – nowatorskich.

Zespół przez niecałe 2 lata, opublikował ponad 30 różnych piosenek, z czego 16 można usłyszeć na debiutanckiej płycie „DISCO TREND” wydanej w zeszłym roku.

NIGHT LOVERSI wystąpili w zeszłorocznej edycji programu” Mam talent”, gdzie zrobili, delikatnie mówiąc, wielkie zamieszanie (m.in. przez zaśpiewanie zmienionej „współczesnej” wersji szlagieru „Mydełko FA (2)” w strojach mydła „Zielony Jeleń” i gąbki „Mr. Gąbka”. Umyli mydlinami prowadzących program wbrew ich woli a przy tym zniszczyli instrumenty na scenie tak skutecznie, że jurorów „zatkało”.

Niestety, producent programu (TVN) ocenzurował występ chłopaków i wyemitował tylko 30 sekund z 5 minutowego performance`u 😉 Zwyczajnie – nie poznali się.

A Zespół konsekwentnie podgrzewa atmosferę wokół swojego wizerunku ale nie traci na tym ich muzyka. A tu możecie posłuchać i popatrzeć na klip „Imprezy”. Jak Wam się podoba? Piosenek NIGHT LOVERS’ów możecie słuchać także i na antenie naszego Radia Hobby.

(Maciej Dobrowolski)

Opublikowano