MasterChef Junior już w Polsce. Program zobaczymy 26 maja 2014 w TLC!

MasterChef Junior (Facebook / Official Fanpage)

Kulinarnego show „MasterChef” nikomu przedstawiać nie trzeba. Teraz Polacy będą mogli zobaczyć odrobinę inną formułę programu. Do Polski wchodzi „MasterChef Junior”. Jest to dziecięca odsłona jednego z najpopularniejszych programów kulinarnych na świecie. W potyczkach na potrawy wezmą udział najmłodsi. To oni będą walczyć o tytuł szefa kuchni. Twarzą kampanii promującej będzie Monika Mrozowska. Aktorka słynie ze zdrowego podejścia do odżywiania.

W odpowiedzi na ogromną popularność dorosłej wersji „MasterChef”, którą w zeszłym roku pokazywaliśmy na antenie TLC, zdecydowaliśmy się pokazać wersję z udziałem dzieci „MasterChef Junior” i spodziewamy się dobrego wyniku oglądalności. W promocji programu weźmie udział Monika Mrozowska, która jednoznacznie kojarzy się z pasją do gotowania, ale też z zarażaniem tą pasją swoich dzieci – powiedział agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Bartłomiej Główczyński, szef kanałów lifestylowych w Discovery Networks.

Gotowanie to jedna z największych pasji Mrozowskiej. Dzieli się nią na swojej stronie internetowej, gdzie podaje sprawdzone przepisy a także prowadzi warsztaty kulinarne dla dorosłych i dzieci.

Premiera programu „MasterChef Junior” 26 maja 2014, o godzinie 20:00, w telewizji TLC.

Będziecie oglądać?

Źródło: Newseria Lifestyle

Opublikowano