Rumunia znowu modna! Mario Bischin podbija serca Polaków! Posłuchajcie w Radiu Hobby!

Materialy prasowe

Mario Bischin to rumuński piosenkarz, który rozpoczął swoją karierę już w wieku 12 lat. Pierwszy kontakt z muzyką miał miejsce, gdy Mario przyłączył się do szkolnego chóru. Podczas nauki w szkole średniej założył swój pierwszy zespół, z którym wystąpił kilku programach radiowych i telewizyjnych. Wspólnie zagrali również na kilku festiwalach i koncertach w całej Rumunii. Teraz przyszedł czas na solową karierę także w Polsce.

Wokalista rozpoczął współpracę ze znanymi kompozytorami i autorami tekstów. Singiel „Special” skomponowany przez „Play & Win” znalazł się na listach przebojów w wielu rozgłośniach radiowych i zwrócił uwagę szerokiej publiczności. Kolejny „No Goodbye” stał się hitem w całej Europie.

Polscy słuchacze znają Mario Bischin głównie dzięki ostatniemu hitowi „Macarena”, który ma na swoim koncie wiele sukcesów. Na kanale YouTube teledysk obejrzało ponad 12 milionów internautów. Singiel przez kilkadziesiąt tygodni dominował w TOP 10 DJ Promotion (kilka razy był numerem #1) oraz w zestawieniach polskiego iTunesa.

Najnowszy przebój Mario to singiel „Morena”. Piosenkę rumuńskiego wokalisty można od kilku dni posłuchać na antenie Radia Hobby. Naszym zdaniem to bardzo dobra kompozycja. Zresztą posłuchajcie sami:

Opublikowano