Jeśli nie powiesz, kto będzie wiedział?

Teatr Baj zaprasza na spektakl pt. „Jeśli nie powiesz, kto będzie wiedział?” w reżyserii Ewy Piotrowskiej, który powstał w koprodukcji polsko-meksykańskiej.

Dzięki różnym środkom teatralnym: multimediom, lalkom, przedmiotom, muzyce i aktorom zostaniemy zabrani w bardzo długą podróż w czasie i przestrzeni. Przeniesiemy się do lat czterdziestych ubiegłego wieku, do cienistego okresu II Wojny Światowej. Pojedziemy z Polski do Meksyku, będziemy podróżować m.in. przez Rosję, Persję, Indie zatrzymując się w punktach przygód: niektórych przerażających, innych po prostu niezwykłych. Razem z naszymi bohaterami, dwojgiem rodzeństwa, mających zaledwie 10 i 13 lat, doświadczymy co to znaczy stracić kraj i rodzinę, zachowując mimo wszystko, chęć do życia. Jesteście gotowi?Spektakl powstał we współpracy: Narodowego Instytutu Sztuk Pięknych w Meksyku (Instituto Nacional de Bellas Artes), Teatru Baj w Warszawie oraz Ambasady Rzeczpospolitej Polskiej w Meksyku. Projekt wspiera: culture.pl.

Przedstawienia będą grane w języku hiszpańskim z polskimi i angielskimi napisami.  Spektakl jest adresowany do widzów od 10 roku życia.

Pokazy odbędą się: 29 maja o 10:00, 30 maja o 10:00, 12:00, 31 maja o 10:00.

Teatr BAJ, ul. Jagiellońska 28 w Warszawie

Opublikowano