Insignia w nowej wersji ratownictwa drogowego

Insignia Country Tourer została wybrana jako pojazd ratownictwa medycznego.

Pojazdy specjalistyczne są produkowane we współpracy z zależną od firmy Opel spółką Opel Special Vehicles GmbH (OSV) oraz certyfikowanymi partnerami specjalizującymi się w zabudowach nadwozi.

Przyciągający wzrok pojazd ratownictwa medycznego,  odblaskowa i jaskrawa czerwień nadwozia, niebieskie litery „AMBULANCE” na przednich drzwiach i pokrywie silnika, dwa LED-owe światła błyskowe z przodu oraz tylne światła ostrzegawcze i pomarańczowe światła błyskowe w tylnej części dachu nie pozostawiają wątpliwości co do specjalistycznego przeznaczenia tego funkcjonalnego kombi. Wyposażenie wnętrza obejmuje układ elektryczny o napięciu 230 V, moduł obejścia zapłonu, przygotowanie do montażu analogowej i cyfrowej radiostacji, a także miejsce do przechowywania danych o wypadku. Dostępne są różne wersje systemów sygnalizacyjnych dla pojazdów uprzywilejowanych.fot © GM Company

Insignia Country Tourer sprawdza się idealnie nie tylko jako pojazd ratownictwa medycznego — spełnia ona również wszelkie wymagania stawiane pojazdom dowodzenia straży pożarnej.

Opublikowano