Katarzyna Skrzynecka kontra hejterzy! Czyżby odpuścili aktorce?

Katarzyna Skrzynecka (Facebook)

Katarzyna Skrzynecka jest ostatnio na topie za sprawą show „Twoja twarz brzmi znajomo”. Aktorka przyznaje, że hejterzy dali jej spokój. Dawno nie było tylu pochlebnych komentarzy o nie. Skrzynecka zauważa także, że zarówno plotkarskie portale, jak i internauci nie krytykowali, a wręcz przeciwnie – doceniali głównych jego bohaterów, a relacje prasowe były rzetelne.

Okazało się, że – może to nie na długo, może tylko na chwilę – ale stał się jakiś cud. Można przeżyć 8 tygodni pracy bez hejtu. Kiedy nagle, zarówno media, jak i nawet internauci, którzy bywają różni, piszą o rzetelnie wykonanej robocie, o naszej pracy wokalnej, o pięknej muzyce, a niekoniecznie o tym, czy ktoś jest chudy czy gruby, stary czy młody, ubiera się drogo czy mniej drogo. Bo tak naprawdę chyba najczęściej o tym teraz czytujemy – powiedziała agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Katarzyna Skrzynecka, aktorka.

Aktorka nie ukrywa, że ta sytuacja jest dla niej zgoła odmienna. Skrzynecka jest przyzwyczajona do hejterskich opinii na swój temat. Wiele razy krytykowano ją za styl bycia, nieudane stylizacje, potknięcia w życiu prywatnym i zawodowym. A ten program sprawił, że zwrócono uwagę na jej pracę i umiejętności.

To nie zdarzało się tak naprawdę od już paru dobrych lat, od kiedy istnieją choćby takie plotkarskie media internetowe, gdzie każdy sobie może napisać, co chce, nie podpisać się i nienawidzić wszystko i wszystkich. Bo to jest takie smutne zjawisko społeczne, kiedy ludzie wypisują tyle niedobrych życzeń dla innych, tyle niedobrych słów, tyle wylewają z siebie jakiejś takiej naprawdę niechęci, nienawiści, złorzeczenia – mówiła Katarzyna Skrzynecka.

Chcecie zobaczyć Kasię Skrzynecką w „Twoja twarz brzmi znajomo”? Będzie to możliwe. Wprawdzie pierwszy sezon polsatowskiego show zszedł już z ekranów. Ale stacja zapowiedziała, że program wróci jesienią.

Źródło: Newseria lifestyle

Opublikowano