Piróg już dziś w warszawskim Juniorze!

Dziś w Empiku przy Marszałkowskiej wszyscy, których męczy pytanie „Dlaczego Piróg napisał autobiografię?!” będą mieli okazję zadać to pytanie osobiście.

Michał Piróg jest jedną z najbarwniejszych postaci polskiego show-biznesu. „Chcę żyć” to jego pierwsza, bardzo szczera autobiografia. W książce autor opisuje wszystkie przeszkody, które musiał pokonać, aby dotrzeć tam, gdzie zawsze pragnął być. Przedstawia kluczowe momenty swojego życia i punkty zwrotne, w których odkrył swą prawdziwą tożsamość.

Kiedy był dzieckiem lekarze przepowiadali, że nie będzie chodził. Jednak dzięki swej determinacji został uznanym tancerzem i choreografem. Za najważniejsze uznaje zasady: być wiernym sobie oraz nie przestawać walczyć o swoje marzenia

Michał Piróg po raz pierwszy tak szczerze opowiada o trudnej drodze do spełnienia marzeń, okrywaniu korzeni, odważnym coming-oucie oraz o tym, dlaczego nie wierzy w słowo „nigdy”. W książce, Michał opisuje wszystkie przeszkody, które musiał pokonać, aby dotrzeć tam, gdzie zawsze pragnął. Przedstawia kluczowe momenty swojego życia, punkty zwrotne, w których odkrył swą prawdziwą tożsamość.  Bezkompromisowość oraz absolutna uczciwość autora sprawiają, że książka na długo pozostaje w pamięci. Jest to historia jednostki o silnym charakterze i ogromnej wrażliwości, jej walki z systemem i drodze do odnajdywania w sobie równowagi.

Spotkanie z Michałem odbędzie się dziś o 18:00 w Empiku Juniorze przy Marszałkowskiej 104/122

Opublikowano