Legionovia jedzie po punkty?

Już w najbliższa środę Piłkarze z Legionowa, będą mieli szansę na zrehabilitowanie się po porażce ze Stalą Rzeszów. KS Legionovia Legionowo zmierzy się na wyjeździe ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki.

Szansa na zwycięstwo i punkty jest ogromna. Świt zajmuje obecnie ostatnie miejsce w tabeli. Nie oznacza to jednak, że podda się bez walki. Piłkarze z Nowego Dworu lubią zaskakiwać. Miejmy nadzieję, że tym razem w szeregach drużyny z Legionowa nie pojawi się niepotrzebne zamieszanie i nie zobaczymy już takich błędów jak podczas spotkania ze Stalą, gdzie dwie bramki straciliśmy na własne życzenie. Pamiętajmy również, że Świt grał kiedyś w ekstraklasie. Ma więc spore doświadczenie i może nam sprawić niemiłą niespodziankę.

Mecz nazywany jest „derbami okolicy”. Oba kluby znają się doskonale. Czeka nas zatem wspaniałe widowisko. Liczymy również na rewelacyjny doping.

Spotkanie traktowane jest jako mecz podwyższonego ryzyka. Organizatorzy proszą o wcześniejsze przybycie i zabranie ze sobą dowodu osobistego.

Czy Legionovia przywiezie trzy punkty?

Relacja internetowa dostępna będzie na specjalnie przygotowanym portalu.

Opublikowano