ATAK NA BAR! TAK SŁUCHACZE RADIA HOBBY BAWIĄ SIĘ W ALOHA!

Mat. prasowe

I Wy również możecie wziąć udział w tej zabawie! Nie macie planów na ostatni weekend maja 2014? Z Radiem Hobby w Barze Aloha możecie spędzić go ciekawie i bardzo imprezowo.

W Bar Aloha na Białołęce 31.05.2014 od godziny 17:00 startuje impreza pod nazwą „REGGAE PODWIECZOREK”. Przewidziano atrakcje dla wszystkich, poczynając od najstarszych a na najmłodszych skończywszy! Na antenie Radia Hobby specjalnie dla naszych Słuchaczy rozdajemy „ataki na bar”! Słuchajcie „Radia w Wielkim Mieście” po 14:00 oraz „Siłowni” po 18:00 i wygrywajcie!

A teraz trochę o samej imprezie „REGGAE PODWIECZOREK”.

To będzie pierwsza, ale nie ostatnia impreza z tego cyklu. Raz w miesiącu w Bar Aloha https://www.facebook.com/drinkbaraloha>; (Warszawa , ul. Świderska 93 ) wystąpią młodzi wykonawcy z kręgów muzyki reggae. W ramach pierwszej edycji Reggae Podwieczorków zaprezentuje się młoda krew warszawskiej sceny reggae Szprancyl & Mikoman.

Szprancyl – nawijaniem nakręcony od wielu lat, lubi hip hop, kocha raggamuffin i dancehall. Uwielbia wszelkie formy improwizacji. Przyznaje, że wielką inspiracją jest dla niego Vavamuffin i Pablopavo, co daje się usłyszeć podczas imprez gdy spontanicznie freestyluje. Do Warszawy przybył w 2010 roku. Od tej pory stara się intensywnie udzielać na muzycznej scenie. Na swoim koncie ma EP-kę „Siedem Prac Szprancyla” oraz wiele luźnych kawałków. Brał udział w letnich festiwalach reggae m.in. dwukrotnie wystąpił na Reggaelandzie w Płocku. W Warszawie występował podczas najważniejszych imprez reggae/dancehall/raggamuffin, z najciekawszymi postaciami warszawskiej reggaesceny.

Mikoman – Wokalista Reggae – młody narybek warszawskiej sceny reggae. członek zespoły Badd Dutty Sound ! O oprawę muzyczną imprezy zadba Second Youth Sound.

Zapraszamy wszystkich młodych i starszych! Zapraszamy rodziców z dziećmi – specjalnie dla najmłodszych przygotowano animacje, które poprowadzą „Kolekcje po lekcjach” . Jak przystało na prawdziwy podwieczorek nie zabraknie dobrej kawy oraz smacznych ciast.

Nie może Was tam zabraknąć!

PATRONI MEDIALNI:

Warsaw Reggae <https://www.facebook.com/WarsawReggae>; Regganet.pl <https://www.facebook.com/reggaenet>;
Radio Hobby <https://www.facebook.com/RadioHobby>;

Opublikowano