Odświeżone Mitsubishi Pajero Sport już w salonach

W Polskich salonach pojawiło się Mitsubishi Pajero Sport po liftingu. Odświeżone wnętrze i nadwozie mają na nowo zainteresować klientów tym modelem. Warto zaznaczyć że wśród krajów Unii Europejskiej, Polska jest jedynym w którym można kupić ten model.

Mitsubishi Pajero Sport oferuje ponadprzeciętne własności funkcjonalne i terenowe, komfortowe wnętrze, oraz pojemny bagażnik o pojemności 714 l. Za napęd odpowiada turbodoładowany silnik Diesla o mocy 178 KM który może pracować z 5-biegową przekładnią manualną lub 5-stopniową automatyczną skrzynię biegów INVECS-II wyposażoną w sekwencyjny tryb sportowy. Gwarantem niezawodności w terenie jest sprawdzony układ napędu na 4 koła Super Select 4WD. Dzięki temu rozwiązaniu Mitsubishi Pajero Sport z łatwością daje sobie radę na dowolnej nawierzchni.

W Polsce dostępne będą dwie wersje Mitsubishi Pajero Sport: 2.5 DID Intense z podstawową, manualną skrzynią biegów w cenie 119 990 zł, natomiast wersja Intense Plus, z pięciobiegowym automatem kosztuje 141 990 zł. Wśród dostępnych dodatków warto zwrócić uwagę na metalizowany lub perłowy lakier w cenie 3250 zł oraz skórzaną tapicerkę siedzeń za dopłatą 5000 zł. Możliwe jest również przedłużenie bezpłatnej, 4-letniej gwarancji z ograniczeniem przebiegu do 300 000 km, na okres 5 lat.

Opublikowano