Radomiak rozjechał Legionovię.

Spotkanie 32. kolejki II ligi wschodniej zakończyło się wynikiem 1:3. Radomiak Radom pokonał KS Legionovia Legionowo.

Już w pierwszej połowie, za sprawą Szymona Stanisławskiego, zespół z Radomia wyszedł na prowadzenie. Jednobramkowej przewagi nie oddał do końca pierwszej połowy.

W trakcie przerwy trener Marek Papszun zdecydował się na dwie zmiany. Na boisko od początku drugiej połowy weszli Adam Czerkas i Paweł Tomczyk.

Wprowadzone roszady ożywiły znacznie grę. Dopiero teraz Legionovia zaczęła zagrażać bramce gości. Wcześniej przez całą połową jedynymi zagrożeniami były stałe fragmenty gry. Teraz mogliśmy obserwować sprawne akcje.

Wprowadzone zmiany zaowocowały bramką w 53. minucie. Na listę strzelców wpisał się Adam Czerkas. Niestety był to jedyny gol dla klubu z Legionowa.

W 72. i 91. minucie Radomiak ustalił wynik na 1:3. Bramki zdobyli kolejno: Grzegorz Wojdyga i Marcin Orłowski.

Po tej porażce Legionovia spadła na 7 miejsce w tabeli. Jakie zajmie ostatecznie miejsce po 32 kolejce dowiemy się w niedzielę wieczorem, gdy zakończone zostaną wszystkie spotkania tej kolejki.