Nowa trasa koncertowa The Rolling Stones

Marka Jeep® występuje w roli wyłącznego partnera motoryzacyjnego oraz Sponsora prezentowanego podczas europejskiej serii koncertów 14 On Fire”  legendarnej grupy rockowej The Rolling Stones, która zawita do niektórych stolic głównych miast Europy (oraz do Tel-Awiwu w Izraelu) w okresie przedwakacyjnym. Po raz pierwszy w historii europejskich tras koncertowych partnerem The Rolling Stones jest firma motoryzacyjna, a wybór brytyjskiej supergrupy padł na markę Jeep®.
Pierwszy występ zespołu, który zrewolucjonizował światową muzykę rockową miał miejsce 26 maja w Oslo na scenie Telenor Arena (zwanej też Fornebu Arena).

fot. JeepSponsoring europejskiej trasy The Rolling Stones oznacza spotkanie ramię w ramię legendy świata motoryzacji i formacji supergwiazd w dziejach rock’n rolla – dwóch absolutnych ikon współczesnej cywilizacji, zasłużonych dla historii innowacyjności wzbogaconej o zdolność ewoluowania i  przewidywania publicznych trendów i upodobań.
Rozpoczynając w 1945 roku produkcję CJ-2A, pierwszego modelu 4×4 do użytku „cywilnego”, marka Jeep wyszła naprzeciw rosnącym potrzebom Klienteli oraz zaprezentowała umiejętność wyprzedzania nurtów obowiazujących na rynku choćby o krok naprzód. Od tego czasu Jeep nie przestaje zadziwiać ofertą produktów innowacyjnych, które charakteryzują się wyjątkowym charakterem, zastosowaniem nowoczesnych technologii oraz wzorcową wprost dzielnością trakcyjną. W podobny sposób zespół The Rolling Stones zrewolucjonizował historię muzyki rockowej, łącząc elementy rocka i bluesa na kształt jedynego w swoim rodzaju gatunku muzycznego. Ich unikalny styl od pięciu już dekad pozostawia trwały ślad na światowej scenie muzycznej m.in. dzięki wyrazistości utworów odwołujących się do kontekstów społecznych.

fot. JeepObecność marki Jeep zdominuje oprawę całej obecnej trasy koncertowej The Rolling Stones, zachęcając publiczność i miliony fanów „Stonesów” do zapoznania się z najnowszą premierą w gamie modelowej 4×4. Na stanowiskach firmowych umieszczonych w strategicznych miejscach i dobrej widoczności hal i stadionów koncertowych eksponowany będzie wprowadzony ostatnio na rynki Europy SUV klasy średniej – Jeep Cherokee. Samochód ten wyróżnia się rewolucyjną stylizacją nadwozia i wnętrza, znakomitą dynamiką i charakterystyką prowadzenia w jeździe szosowej, legendarną sprawnością napędu 4×4 w warunkach off-road oraz zaawansowaniem technologicznym, które otwiera nowe mozliwości w zakresie oszczędności paliwa, infotainmentu, komfortu i bezpieczeństwa podróży. Nowy Jeep Cherokee jako pierwszy w tym segmencie pojazdów wyposażony jest w automatyczną przekładnię dziewięciostopniową. Materiały promujące gamę pojazdów marki Jeep wyświetlane będą na ogromnych ekranach LED w tle scenerii każdego koncertu The Rolling Stones.

fot. JeepFlagowy Jeep Grand Cherokee, wizytówka marki pod względem stylu, mocy, komfortu i zaawansowanych technologii jest „Oficjalnym Samochodem” całego „14 On Fire Rolling Stones European Tour” w ramach floty pojazdów udostępnianych do „gościnnej” obsługi artystów i organizatorów trasy koncertowej.

Po zakończeniu serii koncertów „14 On Fire” w Azji i na Bliskim Wschodzie, The Rolling Stones w składzie – Mick Jagger, Keith Richards, Charlie Watts i Ronnie Wood „przetoczą się” przez Europę występując w niektórych stolicach i głównych miastach wg następującego terminarza:
29 maja na „Rio In Rio Festival” w Lizbonie (Portugalia), 1 czerwca na stadionie Letzigrund Stadium w Zurichu (Szwajcaria), 4 czerwca w Hayarkon Park, Tel Awiw (Izrael) (jedyny koncert poza geograficznym obszarem Europy), 7 czerwca na „Pink Pop Festival” w Landgraaf (Holandia), 10 czerwca w berlińskim amfiteatrze Waldbühne (Niemcy), 13 czerwca na stadionie Stade de France pod Paryżem (Francja), 16 czerwca na stadionie Ernst Happel w Wiedniu (Austria), 19 czerwca na stadionie Espirit Arena w Düsseldorfie (Niemcy), 22 czerwca na starożytnym stadionie Circo Massimo w Rzymie (Włochy), 25 czerwca na stadionie Bernabeu Stadium w Madrycie (Hiszpania), 28 czerwca na rockowym Werchter Classic Festival w Werchter (Belgia) oraz 1 lipca na stadionie Tele2 Arena pod Sztokholmem. Ostatni koncert cyklu „14 On Fire Rolling Stones European Tour” odbędzie się 3 lipca podczas słynnego Roskilde Festival w Danii.

Opublikowano