W Multikinie nocą

Już dziś we wszystkich kinach sieci Multikino odbędzie się 15. edycja Nocy Kina! Poprzednie imprezy gromadziły pond 20 tysięcy widzów.


6 czerwca sieć kin Multikino zaprasza do udziału w 15. edycji Nocy Kina, podczas której z jednym biletem kinomani będą mogli przemieszczać się między wszystkimi salami multipleksów i oglądać najciekawsze filmy z ostatnich miesięcy.

Od 23:00 do samego rana uczestnicy święta filmów zobaczą komedie, dramaty, kino akcji, klasyki kina w odnowionej wersji cyfrowej („Egzorcysta”, „Mechaniczna Pomarańcza”). W repertuarze Nocy Kina specjalnie z okazji obchodów 25-lecia Wolności znajdą się wyjątkowe seanse „PL.FREEDOM”, które zostały objęte Patronatem Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego.

Noc Kina to całonocna impreza filmowa, w trakcie której można oglądać najciekawsze filmy z ostatnich lat. Podczas wydarzenia 1 bilet upoważnia do przemieszczania się między wszystkimi salami oraz kinami.

W repertuarze m. in.: :Non-stop”, „Need for speed”, „Wilk z Wall street”, „Witaj w klubie”, „Grand Budapest Hotel”, „Sekretne życie Waltera Mitty”, „Wszystko co kocham”, „Beats of Freedom”, „Egzorcysta”, „Mechaniczna pomarańcza”.

Opublikowano