W TWARZ?!? CHYLIŃSKA PRZECIW GÓRNIAK!!!

agnieszka chylińska

Pamiętacie film „Brunet Wieczorową Porą” gdzie Krzysztof Kowalewski do Wojciecha Pokory krzyczał: „W twarz?!?” Jesteśmy pewni, że dokładnie tak było, gdy obie Divy spotkały się. Otóż jedna (ta ostrzejsza) ma pretensje do drugiej (tej histerycznej), że ta druga w produkcji swojego najnowszego krążka wzięła i wykorzystała producentów najbardziej przebojowej płyty w historii Agnieszki Chylińskiej: „Modern Rocking”.

Pisze o tym tygodnik „Na Żywo”. PLAN B – bo takie pseudo nosi duet Bartek Królik (aranżer i kompozytor) i Marek Piotrowski (realizator dźwięku) skomponowali Edycie Toniejabyłamewą piosenkę. I o tę piosenkę poszło. Ostro poszło. Agnieszka Chylińska, ponoć, werbalnie przypomniała nam swoje stare, dobre czasy gdy wyrażała swoja nienajlepsza opinie o gronie pedagogicznym. Redakcja Radia Hobby i Portalu Hobby.pl  wyraża ubolewanie, że nie była świadkiem owej sceny bo pewnie byłoby na co popatrzeć i, co ważniejsze, posłuchać.

Ale skąd te nerwy? No ponoć Agnieszka Chylińska obawia się, ze tym zabiegiem Edyta Górniak odbierze Jej część fanów a producenci Edycie Górniak przekażą najlepsze kompozycje. A te sa bardzompotrzebne Chylińskiej, która ostatnie lata poswięciła wychowaniu dzieci i bycie celebrytką z dodatkiem jurorki.

A i tak fajna jest. Chylińska, of kors J

Maciej Dobrowolski

Opublikowano