JACEK KURSKI – ROZWODZI SIĘ!

Najpierw myśleliśmy, że po przegranych przez Ziobrową Polskę, wyborach rozwodzi się z polityką. Bo tak właśnie napisał kilka dni temu na Twitterze. Ale jak to mówią (nie)szczęścia chodzą parami. Jeszcze Europoseł – Jacek Kurski – opublikował właśnie następujące oświadczenie w imieniu własnym i swojej żony, Moniki:

„Informujemy, że postanowiliśmy zakończyć nasz związek małżeński. Rozstanie odbywa się w atmosferze dialogu. Doszliśmy do porozumienia w zakresie podziału wspólnego majątku i oboje jesteśmy w tej kwestii usatysfakcjonowani. Kierując się dobrem naszych dzieci prosimy media i osoby postronne o powstrzymywanie się od wszelkich interpretacji i komentarzy w tej sprawie oraz uszanowanie naszej prywatności. Nie będziemy udzielać żadnych informacji. Monika i Jacek Kurscy.”

 

Jak się okazuje, pozew trafił do sądu już 27 maja a złożyła go Monika Kurska. Na otarcie łez Jackowi Kurskiemu pozostało (albo i nie) około półtora miliona złotych, które zarobił w tej kadencji Europarlamentu.

Jakby nie patrzeć, za tą sprawą, Jacek Kurski może stać się stosunkowo pożądaną partią na rynku nieprzechodzonych rozwodników z całkiem niezłym… potencjałem (bez skojarzeń, proszę!)

Maciej Dobrowolski

foto:se

Opublikowano