KAMILA ŁAPICKA – WDOWA OD DWÓCH LAT

Andrzej Łapicki (Wikipedia)

 Andrzej Łapicki, jeden z najwybitniejszych polskich aktorów odszedł 2 lata temu w wieku 88 lat. Pozostawił po sobie nie tylko nieśmiertelna sławę ale i śmiertelną, jak się okazuje, miłość.

Ślub Aktora z 60 lat młodszą Kamilą odbył się 5 lat temu nie lada echem w polskich mediach, nie tylko bulwarowych. Różnie mówiono o tym związku – głównie źle wypowiadając się o młodziutkiej Kamili.

Nie miałem zdania na ten temat, bo nigdy nie ośmieliłbym się oceniać rzeczy, o których wiedzieli tylko Oni dwoje ale… Ale czas zaczął pokazywać jak być może było w rzeczywistości. Młoda i wiekiem, i stażem, wdowa nie długo po śmierci Aktora wyrzuciła z mieszkania większość Jego rzeczy. Teraz zaś dziennikarze „Super Expressu” odwiedzili grób Andrzeja Łapickiego na warszawskich Powązkach. Dokładnie w piąta rocznicę ślubu. Nie zastali tam ani Kamili, ani kwiatka, ani nawet znicza…

Smutne to, bardzo…

Ale, żeby tak nie kończyć polecam na nadchodzący już za dwa dni weekend, odkurzenie dvd z komedią „Lekarstwo Na Miłość”, gdzie Andrzej Łapicki partnerował Kalinie Jędrusik – i to jak partnerował!

A jak już Państwo obejrzycie ten fantastyczny film, wróćcie do nas – na Portal i do Radia Hobby – 89,4 FM! My Was nigdy nie zawiedziemy!

Maciej Dobrowolski

Opublikowano