Nissan Juke po liftingu

Nowy Juke będzie dostępny w salonach już od lipca. W ciągu trzech lat od premiery, sprzedano 500 tyś egzemplarzy Juke’a, co świadczy o sukcesie tego niewielkiego crossovera. Co oferuje jego zmodernizowana wersja?

Zmiany skupiają się na stylistyce. Przód auta wygląda masywnie, dzięki nowemu wykończeniu zderzaka, zmieniono również reflektory, nowością są również diodowe kierunkowskazy w obudowach lusterek, a nawet kamery – o ile pojazd jest wyposażony w system Around View Monitor. Poruszający się na nowych, 16-calowych kołach, Juke jest oferowany w 10 kolorach nadwozia. Przy okazji modernizacji do palety dołączyły: metalizowane atramentowy niebieski i słoneczny żółty, oraz niemetalizowany czerwony.
Zmiana warty pod maską – z oferty wycofano benzynową jednostkę 1.6 l o mocy 117 KM. Zastępuje go debiutant, silnik 1.2 DIG-T, dysponujący mocą 115 KM i momentem obrotowym 190 Nm. Do wyboru jest również popularny diesel 1.5 dCi rozwijający 115 KM, oraz zmodernizowany silnik benzynowy 1.6 DIG-T.

Pomimo nietypowej stylistyki Nissan Juke odniósł sukces. Czy wersja po liftingu będzie sprzedawać się równie dobrze? Nowy Juke w bazowej wersji Visia z silnikiem 1.6 l o mocy 96 KM został wyceniony na 60 300 zł.

Opublikowano