Sezon 2014/2015 – znamy terminarz spotkań

Departament Logistyki Rozgrywek Ekstraklasy SA opublikował terminarz spotkań jakie zostaną rozegrane w sezonie 2014/2015.

Wiemy, że przy tworzeniu harmonogramu zostały uwzględnione wszystkie uwagi przekazywane przez kluby, odnośnie dostępności obiektów sportowych, na których prowadzona będzie rywalizacja. Jednocześnie wzięto pod uwagę fakt, iż niektóre drużyny, będą rozgrywały dodatkowo spotkania organizowane przez UEFA.

Poniżej terminarz 30 kolejek zasadniczych i siedmiu kolejek finałowych. Wskazane daty są głównym dniem rozgrywek (sobota). Spotkania będą odbywały się w piątek, sobotę niedziele i poniedziałek.

1 kolejka – 19 lipca
Lech Poznań – Piast Gliwice

Legia Warszawa – GKS Bełchatów
Górnik Zabrze – Cracovia
Jagiellonia Białystok – Lechia Gdańsk
Zawisza Bydgoszcz – Korona Kielce
Śląsk Wrocław – Ruch Chorzów
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Pogoń Szczecin
Górnik Łęczna – Wisła Kraków

2 kolejka – 26 lipca
Wisła Kraków – Piast Gliwice

Górnik Zabrze – Lech Poznań
Lechia Gdańsk – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Ruch Chorzów – Górnik Łęczna
Pogoń Szczecin – Śląsk Wrocław
GKS Bełchatów – Korona Kielce
Zawisza Bydgoszcz – Jagiellonia Białystok
Cracovia – Legia Warszawa

3 kolejka – 2 sierpnia
Piast Gliwice – Lechia Gdańsk

Lech Poznań – Wisła Kraków
Legia Warszawa – Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok – Cracovia
Korona Kielce – Pogoń Szczecin
Śląsk Wrocław – Zawisza Bydgoszcz
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Ruch Chorzów
Górnik Łęczna – GKS Bełchatów

4 kolejka – 9 sierpnia
Lechia Gdańsk – Lech Poznań

Ruch Chorzów – Wisła Kraków
Pogoń Szczecin – Piast Gliwice
GKS Bełchatów – Śląsk Wrocław
Zawisza Bydgoszcz – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Cracovia – Korona Kielce
Legia Warszawa – Górnik Łęczna
Górnik Zabrze – Jagiellonia Białystok

5 kolejka – 16 sierpnia
Piast Gliwice – Ruch Chorzów

Wisła Kraków – Lechia Gdańsk
Lech Poznań – Pogoń Szczecin
Jagiellonia Białystok – Legia Warszawa
Korona Kielce – Górnik Zabrze
Śląsk Wrocław – Cracovia
Podbeskidzie Bielsko-Biała – GKS Bełchatów
Górnik Łęczna – Zawisza Bydgoszcz

6 kolejka – 23 sierpnia
Ruch Chorzów – Lech Poznań

Pogoń Szczecin – Wisła Kraków
GKS Bełchatów – Piast Gliwice
Zawisza Bydgoszcz – Lechia Gdańsk
Cracovia – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Legia Warszawa – Korona Kielce
Górnik Zabrze – Górnik Łęczna
Jagiellonia Białystok – Śląsk Wrocław

7 kolejka – 30 sierpnia
Piast Gliwice – Zawisza Bydgoszcz

Wisła Kraków – GKS Bełchatów
Lech Poznań – Cracovia
Lechia Gdańsk – Ruch Chorzów
Korona Kielce – Jagiellonia Białystok
Śląsk Wrocław – Górnik Zabrze
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Legia Warszawa
Górnik Łęczna – Pogoń Szczecin

8 kolejka – 13 września
Pogoń Szczecin – Ruch Chorzów

GKS Bełchatów – Lechia Gdańsk
Zawisza Bydgoszcz – Wisła Kraków
Cracovia – Górnik Łęczna
Legia Warszawa – Śląsk Wrocław
Górnik Zabrze – Piast Gliwice
Jagiellonia Białystok – Lech Poznań
Korona Kielce – Podbeskidzie Bielsko-Biała

9 kolejka – 20 września
Piast Gliwice – Cracovia

Wisła Kraków – Legia Warszawa
Lech Poznań – Zawisza Bydgoszcz
Lechia Gdańsk – Pogoń Szczecin
Ruch Chorzów – GKS Bełchatów
Śląsk Wrocław – Korona Kielce
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Górnik Zabrze
Górnik Łęczna – Jagiellonia Białystok

10 kolejka – 27 września
GKS Bełchatów – Pogoń Szczecin

Zawisza Bydgoszcz – Ruch Chorzów
Cracovia – Wisła Kraków
Legia Warszawa – Lech Poznań
Górnik Zabrze – Lechia Gdańsk
Jagiellonia Białystok – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Korona Kielce – Piast Gliwice
Śląsk Wrocław – Górnik Łęczna

11 kolejka – 4 października
Piast Gliwice – Legia Warszawa

Wisła Kraków – Jagiellonia Białystok
Lech Poznań – GKS Bełchatów
Lechia Gdańsk – Cracovia
Ruch Chorzów – Górnik Zabrze
Pogoń Szczecin – Zawisza Bydgoszcz
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Śląsk Wrocław
Górnik Łęczna – Korona Kielce

12 kolejka – 18 października
Zawisza Bydgoszcz – GKS Bełchatów

Cracovia – Ruch Chorzów
Legia Warszawa – Lechia Gdańsk
Górnik Zabrze – Wisła Kraków
Jagiellonia Białystok – Pogoń Szczecin
Korona Kielce – Lech Poznań
Śląsk Wrocław – Piast Gliwice
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Górnik Łęczna

13 kolejka – 25 października
Piast Gliwice – Jagiellonia Białystok

Wisła Kraków – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Lech Poznań – Górnik Łęczna
Lechia Gdańsk – Śląsk Wrocław
Ruch Chorzów – Korona Kielce
Pogoń Szczecin – Cracovia
GKS Bełchatów – Górnik Zabrze
Zawisza Bydgoszcz – Legia Warszawa

14 kolejka – 2 listopada (niedziela)
Cracovia – Zawisza Bydgoszcz

Legia Warszawa – Ruch Chorzów
Górnik Zabrze – Pogoń Szczecin
Jagiellonia Białystok – GKS Bełchatów
Korona Kielce – Wisła Kraków
Śląsk Wrocław – Lech Poznań
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Piast Gliwice
Górnik Łęczna – Lechia Gdańsk

15 kolejka – 8 listopada
Piast Gliwice – Górnik Łęczna

Wisła Kraków – Śląsk Wrocław
Lech Poznań – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Lechia Gdańsk – Korona Kielce
Pogoń Szczecin – Legia Warszawa
GKS Bełchatów – Cracovia
Zawisza Bydgoszcz – Górnik Zabrze
Ruch Chorzów – Jagiellonia Białystok

16 kolejka – 22 listopada
Piast Gliwice – Lech Poznań

GKS Bełchatów – Legia Warszawa
Cracovia – Górnik Zabrze
Lechia Gdańsk – Jagiellonia Białystok
Korona Kielce – Zawisza Bydgoszcz
Ruch Chorzów – Śląsk Wrocław
Pogoń Szczecin – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Wisła Kraków – Górnik Łęczna

17 kolejka – 29 listopada
Piast Gliwice – Wisła Kraków

Lech Poznań – Górnik Zabrze
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Lechia Gdańsk
Górnik Łęczna – Ruch Chorzów
Śląsk Wrocław – Pogoń Szczecin
Korona Kielce – GKS Bełchatów
Jagiellonia Białystok – Zawisza Bydgoszcz
Legia Warszawa – Cracovia

18 kolejka – 6 grudnia
Lechia Gdańsk – Piast Gliwice

Wisła Kraków – Lech Poznań
Górnik Zabrze – Legia Warszawa
Cracovia – Jagiellonia Białystok
Pogoń Szczecin – Korona Kielce
Zawisza Bydgoszcz – Śląsk Wrocław
Ruch Chorzów – Podbeskidzie Bielsko-Biała
GKS Bełchatów – Górnik Łęczna

19 kolejka – 13 grudnia
Lech Poznań – Lechia Gdańsk

Wisła Kraków – Ruch Chorzów
Piast Gliwice – Pogoń Szczecin
Śląsk Wrocław – GKS Bełchatów
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Zawisza Bydgoszcz
Korona Kielce – Cracovia
Górnik Łęczna – Legia Warszawa
Jagiellonia Białystok – Górnik Zabrze

PRZERWA ZIMOWA

20 kolejka – 14 lutego
Ruch Chorzów – Piast Gliwice

Lechia Gdańsk – Wisła Kraków
Pogoń Szczecin – Lech Poznań
Legia Warszawa – Jagiellonia Białystok
Górnik Zabrze – Korona Kielce
Cracovia – Śląsk Wrocław
GKS Bełchatów – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Zawisza Bydgoszcz – Górnik Łęczna

21 kolejka – 21 lutego
Lech Poznań – Ruch Chorzów

Wisła Kraków – Pogoń Szczecin
Piast Gliwice – GKS Bełchatów
Lechia Gdańsk – Zawisza Bydgoszcz
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Cracovia
Korona Kielce – Legia Warszawa
Górnik Łęczna    Górnik Zabrze
Śląsk Wrocław – Jagiellonia Białystok

22 kolejka – 28 lutego
Zawisza Bydgoszcz – Piast Gliwice

GKS Bełchatów – Wisła Kraków
Cracovia – Lech Poznań
Ruch Chorzów – Lechia Gdańsk
Jagiellonia Białystok – Korona Kielce
Górnik Zabrze – Śląsk Wrocław
Legia Warszawa – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Pogoń Szczecin – Górnik Łęczna

23 kolejka – 7 marca
Ruch Chorzów – Pogoń Szczecin

Lechia Gdańsk – GKS Bełchatów
Wisła Kraków – Zawisza Bydgoszcz
Górnik Łęczna – Cracovia
Śląsk Wrocław – Legia Warszawa
Piast Gliwice – Górnik Zabrze
Lech Poznań – Jagiellonia Białystok
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Korona Kielce

24 kolejka – 14 marca
Cracovia – Piast Gliwice

Legia Warszawa – Wisła Kraków
Zawisza Bydgoszcz – Lech Poznań
Pogoń Szczecin – Lechia Gdańsk
GKS Bełchatów – Ruch Chorzów
Korona Kielce – Śląsk Wrocław
Górnik Zabrze – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Jagiellonia Białystok – Górnik Łęczna

25 kolejka – 21 marca
Pogoń Szczecin – GKS Bełchatów

Ruch Chorzów – Zawisza Bydgoszcz
Wisła Kraków – Cracovia
Lech Poznań – Legia Warszawa
Lechia Gdańsk – Górnik Zabrze
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Jagiellonia Białystok
Piast Gliwice – Korona Kielce
Górnik Łęczna – Śląsk Wrocław

26 kolejka – 4 kwietnia (Wielkanoc)
Legia Warszawa – Piast Gliwice

Jagiellonia Białystok – Wisła Kraków
GKS Bełchatów – Lech Poznań
Cracovia – Lechia Gdańsk
Górnik Zabrze – Ruch Chorzów
Zawisza Bydgoszcz – Pogoń Szczecin
Śląsk Wrocław – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Korona Kielce – Górnik Łęczna

27 kolejka – 11 kwietnia
GKS Bełchatów – Zawisza Bydgoszcz

Ruch Chorzów – Cracovia
Lechia Gdańsk – Legia Warszawa
Wisła Kraków – Górnik Zabrze
Pogoń Szczecin – Jagiellonia Białystok
Lech Poznań – Korona Kielce
Piast Gliwice – Śląsk Wrocław
Górnik Łęczna – Podbeskidzie Bielsko-Biała

28 kolejka – 18 kwietnia
Jagiellonia Białystok – Piast Gliwice

Podbeskidzie Bielsko-Biała – Wisła Kraków
Górnik Łęczna – Lech Poznań
Śląsk Wrocław – Lechia Gdańsk
Korona Kielce – Ruch Chorzów
Cracovia – Pogoń Szczecin
Górnik Zabrze – GKS Bełchatów
Legia Warszawa – Zawisza Bydgoszcz

29 kolejka – 25 kwietnia
Zawisza Bydgoszcz – Cracovia

Ruch Chorzów – Legia Warszawa
Pogoń Szczecin – Górnik Zabrze
GKS Bełchatów – Jagiellonia Białystok
Wisła Kraków – Korona Kielce
Lech Poznań – Śląsk Wrocław
Piast Gliwice – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Lechia Gdańsk – Górnik Łęczna

30 kolejka – 29 kwietnia (środa)
Górnik Łęczna – Piast Gliwice

Śląsk Wrocław – Wisła Kraków
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Lech Poznań
Korona Kielce – Lechia Gdańsk
Legia Warszawa – Pogoń Szczecin
Cracovia – GKS Bełchatów
Górnik Zabrze – Zawisza Bydgoszcz
Jagiellonia Białystok – Ruch Chorzów

Przerwa na weryfikację: 29 kwietnia – 7 maja 2015

31. kolejka – 9 maja 2015
32. kolejka – 16 maja 2015
33. kolejka – 20 maja 2015 (środa)
34. kolejka – 23 maja 2015
35. kolejka – 30 maja 2015
36. kolejka – 2/3 czerwca 2015
37. kolejka – 6/7 czerwca 2015

/Ekstraklasa SA/

Opublikowano