Rusza I etap rozbudowy Centrum Handlowego MARYWILSKA 44

Rusza rozbudowa Centrum Handlowego MARYWILSKA 44.

Inwestor MARYWILSKA 44 Sp. z o.o. i spółka MIRBUD S.A. podpisały umowę na realizację prac budowlanych, które rozpoczną się w pierwszej połowie czerwca. W ramach inwestycji dotychczasowy obiekt centrum handlowego powiększy się o ponad 2 000 m2, na których znajdzie się m.in. 8 lokali handlowych – zlokalizowanych w prestiżowym Pasażu Głównym CHT MARYWILSKA 44 oraz część administracyjno-biurowa. Nowe lokale zostaną wynajęte w drodze przetargu, który wkrótce zostanie ogłoszony. Oprócz lokali handlowych Centrum zyska przestronne patio, gdzie będzie można odpocząć po zakupach. Miejsce spełni także funkcję rozrywkową – będą tu organizowane cykliczne imprezy dla klientów centrum handlowego. I etap rozbudowy zakończy się w październiku.

Już w listopadzie lokale zostaną przekazane Najemcom, a zatem w gorącym przedświątecznym okresie nowa część obiektu będzie już tętniła handlowym życiem. – podkreśla Małgorzata Konarska Prezes Zarządu MARYWILSKA 44 Sp. z o.o.

Po zakończeniu I etapu rozbudowy łączna powierzchnia CHT MARYWILSKA 44 wyniesie blisko 65 000 m2 powierzchni użytkowej, na której klienci znajdą ponad 1300 sklepów. Do dyspozycji klientów będzie też parking naziemny na 4500 samochodów.
W II etapie Spółka zamierza wybudować w bezpośrednim sąsiedztwie Centrum Handlowego MARYWILSKA 44 Park Handlowy MARYWILSKA 44 o powierzchni 15 000 m2.
Generalnym wykonawcą inwestycji jest MIRBUD S.A.

Opublikowano