SKŁODOWSKA – CURIE, JANDA, SZCZEPKOWSKA I … EX-ZAMACHOWSKA

Maria Skłodowska-Curie (Facebook)

Co łączy polską noblistkę Marię Skłodowską – Curie, Joannę Szczepkowską, Krystynę Jandę i Aleksandrę Justę – byłą żonę Zbigniewa Zamachowskiego?

Łączy Je ta pierwsza. A w zasadzie trudno mówić, że łączy bowiem Szczepkowska i Janda od lat obrażone są na siebie „naśmieć” i do tego wzajemnie. Obie miały bowiem chęć obsadzić się w głównej roli w biograficznym filmie, który miała reżyserować Marta Meszaros. Ostatecznie polsko – węgierska reżyserka nie zebrała pieniędzy i nie wyreżyserowała. I mogłoby się wydawać, że temat umarł śmiercią naturalną aż tu dobiegła nas wiadomość, że reżyserka jednak reżyserować będzie a Marię Curię zagra… była żona Zbigniewa Zamachowskiego – Aleksandra Justa. Jak pisze „Fakt” matka czwórki dzieci dotąd nie miała wielu okazji by zabłysnąć jako aktorka. Skupiona była głównie na rodzinie gdy Jej mąż skupiał się na Monice Richardson. Teraz poleciała do Budapesztu by spotkać się z Martą Meszaros i… ubiły deal!

Krystyna Janda może odetchnąć. Joanna Szczepkowska całą miłość przeleje teraz na Aleksandrę Justę. Polonem i Radem po oczach Ją, a jak!!!

 

Maciej Dobrowolski

Opublikowano